Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/kajrezer/domains/san-kajaki.pl/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 27 Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/kajrezer/domains/san-kajaki.pl/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 28 Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/kajrezer/domains/san-kajaki.pl/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 29 San-kajaki.pl

Rezerwacje
501 787 827

Adres e-mail
kontakt@san-kajaki.pl

Trasa nr 1 czas trwania: 2 godziny odległość: 8km

Trasa nr 1 rozpoczyna się w miejscowości Wara a kończy w miejscowości Dynów - Parking MOR (miejsce odpoczynku rowerzystów). Na mecie znajdziesz ławeczki, miejsce na biwak i ognisko. Opał i kijki zapewnia organizator. Na początku spotykamy się na mecie spływu w miejscowości Dynów, gdzie zostawiamy samochody. Następnie naszym busem, wszystkich uczestników transportujemy na miejsce startu.

Trasa nr 2 czas trwania: 3 godziny odległość: 12km

Trasa prowadzi z miejscowości Krzemienna do miejscowości Dynów - Parking MOR (miejsce odpoczynku rowerzystów). Na mecie znajdziesz ławeczki, miejsce na biwak i ognisko. Opał i kijki zapewnia organizator. na początku, spotykamy się na mecie spływu, w miejscowości Dynów, gdzie zostawiamy samochody. Następnie naszym busem, wszystkich uczestników transportujemy na miejsce startu.

MAPA

www.san-kajaki.pl ©
Wszystkie Prawa Zastrzeżone