Rezerwacje
501 787 827

Adres e-mail
kontakt@san-kajaki.pl

Niezależnie od wybranej trasy samochodami przyjeżdżamy do Dynowa na miejsce zbiórki - parking, na zakręcie przy MOR zobacz na mapie

Następnie wszystkich uczestników spływu, przewozimy naszym firmowym busem na miejsce startu spływu. Przy większych grupach, szczegóły logistyki ustalane są indywidualnie z każdym klientem w zależności od terminu oraz ilości uczestników - telefonicznie (tel: 501 787 827).

Przed rozpoczęciem każdego spływu kwalifikowany instruktor udziela instrukcji dotyczącej spływu, zostaje dokładnie przedstawiona trasa z objaśnieniem charakterystycznych punktów na rzece San, jest pokazane jak bezpiecznie wsiadać, siedzieć i wysiadać z kajaka tak by spływ był suchy i przyjemny. Pokazane są techniki wiosłowania i sterowania "kierowania" kajakiem.

By spływ był w pełni udany oprócz profesjonalnego sprzętu, który Państwu oferujemy ważny jest odpowiedni ubiór. Zakładając, że pogoda jest słoneczna wystarczą nam kąpielówki oraz koszulka. W przypadku deszczu warto mieć z sobą tzw. ”wiatrówki”,lub po prostu pelerynkę. Polecamy zabrać z sobą ubranie zmienne ! Uśmiech . Podczas spływu ważne jest również obuwie, w którym można wejść do wody. Nie polecamy na bosaka gdyż dno rzeki jest różne, 99% to piach ale są też kamienie, kłody drzew i można skaleczyć stopę, także pamiętajmy o odpowiednim obuwiu.

Można zabrać z sobą aparat fotograficzny oraz tel. komórkowy – należy jednak pamiętać by sprzęt ten odpowiednio zabezpieczyć przed zachlapaniem lub zalaniem. Na naszej przystani można zakupić takie profesjonalne etui wodoszczelne zakładane na szyję.

Po spływie pali się ognisko, warto zabrać swój prowiant (nasza firma zapewnia opał do ogniska oraz kijki do pieczenia kiełbasy, jeżeli chcesz byśmy przygotowali dla Was catering, poinformuj nas o tym)

Oczywiście, że TAK – nawet dla najmniejszych posiadamy specjalne kapoki. Dzieci od 2 do 5 lat płyną gratis jako trzecia osoba w kajaku ( jest dla Nich miejsce ). Dzieci od lat 6 traktujemy i liczymy tak jak osoby dorosłe.

Można zabrać z sobą swojego pupila pod warunkiem, że nie zje nam kajaka Uśmiech i nie będzie stwarzać zagrożenia dla pozostałych uczestników.

W cenie wypożyczenia kajaka NIE ma ubezpieczenia. Jeżeli chcesz się ubezpieczyć to musisz to zrobić sam na własną rękę.

Spokojnie, my też nie lubimy pracować w deszczu. Prosimy jednak nie sugerować się długoterminowymi prognozami bo z tym jest różnie. Najlepiej w dniu spływu zerknąć w niebo i wtedy zdecydować, jeżeli jest zła pogoda to bez żadnych konsekwencji odwołujemy spływ a w przypadku osób które wpłaciły zaliczkę ( większe grupy ) wspólnie ustalamy inny termin lub oddajemy zaliczkę w 100% kwoty – nic się nie traci.

www.san-kajaki.pl ©
Wszystkie Prawa Zastrzeżone